Články

Okusit ráj uprostřed pekla.

4. dubna 2011 v 15:36
Je to víc než nenávist k tělu, je to i nenávist k duši.
Při každém pohledu do zrdcadla chci ten odraz pěstí rozbít. :(
Občas se mi chce brečet,občas vážně brečím a občas už to ani nejde..
Vím jen že teď už pro to udělám cokoliv, nenechám si to znovu utéct mezi prsty..

Za tohle mi to všechno opravdu stojí !!!

Tumblr_lgy93lwtqx1qeoh2xo1_500_largeTumblr_lhyu94zvys1qd1nwyo1_500_largeTumblr_lhz3xtvmwv1qeptgxo1_500_largeTumblr_lhvkf2ixke1qfrf9mo1_500_largeTumblr_lhsqntiu7p1qe9swxo1_400_largeTumblr_lil3jrhizn1qapze5o1_500_largeTumblr_lim0nnwn0y1qet6myo1_500_largeLike_a_dream_largeTumblr_lipjad1hsi1qhegr1o1_500_large

=( Pomoc prosíím potřebuji..

30. listopadu 2010 v 20:09
Ahojte berunky ♥
Tak jak vám jde hubnutí ? U mě bída děs.. ale jídlo te´d celekm ujde ;)
Mám na vás takovou menší prozbičku.. =(
Prosímvá.. nevíte kde bych mohla sehnat
Piracetan
Hydergine
Aniraceton
Minaprine
Oxiracetan
Pramiracetan
???
Je to fakt důležitý.. =(
Jsou to ,,chytré drogy" samozřejmě nejsem žádnej feťák ale absolutně nezvládám školu
tímhle bych si mohla trochu pomoct..
Děkuji moc předem ♥♥♥
Pokud s tím máte náké zkušennosti napiš ! ♥ děkuji !


30 důvodů proč být hubený

17. října 2010 v 12:47
1.Tučný človek sa nevojde všade.
2.Chlapci vás budú môcť nosiť na rukách.
3.Budete mať možnosť bežať a chodiť rýchlejšie.
4.Chudí ľudia vyzerajú dobre v akomkoľvek oblečení.
5.Ak mi nájdeš jeden dôvod,prečo byť tučný nájdem ti 100 prečo byť chudý.

Australské děvče ochrnulo po jídle v KFC

11. srpna 2010 v 6:00
Rodiče jedenáctileté australské dívky zažalovali mezinárodní řetězec rychlého občerstvení KFC a požadují odškodné deset miliónů australských dolarů (přes 150 mil. Kč) za to, že jejich dcera po obědě v jedné z jeho restaurací skončila na invalidním vozíku. ↓cč -------------------------------------------------------------------------------- Monice Sumaanové bylo sedm, když si s rodiči a bratrem zašla na jídlo do KFC na jihozápadním předměstí Sydney. Objednala si kuřecí twister. Den nato začala zvracet a dostala průjem, onemocněli i její otec a matka, kteří pokrm také ochutnali. Lékaři podle deníku The Times zjistili, že Monica dostala salmonelovou encefalopatii a septikemii, což jí poškodilo mozek a játra. Nyní je na invalidním vozíku a trpí obrnou všech čtyř končetin. "Není pochyb o tom, že Moniku otrávila salmonela," prohlásil u soudu v Novém Jižním Walesu právní zástupce rodiny Anthony Bartley. Upozornil na to, že po několik měsíců před incidentem měla restaurace špatné výsledky v interních auditech týkajících se přípravy jídla a zacházení s ním. Podle něj si zaměstnanci různých úseků v rušných hodinách mezi sebou pomáhali, tím se však mohly snadno přenést bakterie ze syrového kuřete na zpracované. Jeden člen personálu přiznal, že měl odstraňovat "peří, krev a cizí předměty z kuřete před přípravou". "Pokud byl spěch a nějaký kousek kuřete spadl na zem, někdy byl jen jednoduše vrácen k ostatním," zdůraznil Bartley s tím, že ve stejný měsíc, kdy onemocněla Monica, se po návštěvě stejné provozovny otrávilo jídlem i dalších deset lidí. zdroj: novinky.cz

České dívky vedou žebříček nepřiměřeného hubnutí

6. srpna 2010 v 22:35
Přestože se média snaží varovat před kultem chorobné vychrtlosti, ne vždy je jejich snaha úspěšná. To je jedna z informací, které zazněly na sedmé konferenci o poruchách příjmu potravy, kterou hostila v březnu Všeobecná fakultní nemocnice v Praze.

Média nejprve přispívala k propagaci extrémně štíhlého ideálu krásy fotografiemi modelek chlapeckých postav (například Twiggy nebo Kate Moss). Nyní se snaží, i když podle lékařů nepoměrně méně často, před poruchami příjmu potravy varovat, což má ne vždy ten správný účinek.

"Některé informace o onemocnění mohou být návodem k dalšímu novému patologickému jídelnímu chování," říká profesorka Hana Papežová z Centra pro poruchy příjmu potravy Psychiatrické kliniky Všeobecná fakultní nemocnice v Praze. Situace v Česku je přitom podle lékařů kritická. Epidemiologic­ká data z České republiky dokládají, že hospitalizace v nemocnici kvůli mentální anorexii během posledních desetiletí narůstají.

"Mentální anorexie je z poruch příjmu potravy nejzávažnější, je u ní dvanáctkrát vyšší úmrtnost než u běžné populace, a nejvyšší úmrtnost na psychiatrické onemocnění vůbec," konstatuje Hana Papežová.

↓cč
 
 

Reklama