Celebrity

Hvězdné hladovění

24. března 2010 v 14:18 | no-food.blog.cz
Když se novináři ptají celebrit, jak si udržují štíhlou postavu, odpovědí bývá s oblibou jóga a dědičné
Občas přidají, že sice neodolají hamburgerům a hranolkům, ale naštěstí to všechno vyběhají kolem dětí. Jak sympatické. Většinou lžou.

Trenér celebrit Gunnar Peteson, který se stará o postavy hvězd jako je Angelina Jolie nebo Jennifer Lopez, na toto téma říká: "Trénoval jsem jednu herečku čtyřikrát týdně plus každý den navštěvovala hodiny spinningu. V rozhovoru pro televizi pak tvrdila, že za svou postavu vděčí milované józe a dlouhým procházkám se psem."

Vybrali jsme několik "nejoblíbenějších" tipů na udržení postavy, které mají jeden efekt společný. A není to hubnutí. Stoprocentně vás zničí. Tudy cesta nevede:


Modelky v zákulisí Backstage - srandy není nikdy dost

24. března 2010 v 14:16 | perfect-girl.blog.cz
Věřte, nebo ne ale i slavné topmodelky a modelky se rádi baví. Se svými kolegyněmi a kamarádkami z "práce" smějí a užívají společný čas jak jen to jde. V zákulisí BACKSTAGE tomu není jinak. Je jedno, zda se předvádí pro Diora, Versace nebo Lanvina. Modelky se kromě úsměvu na tváří zasytují i šapmaňským...že by jim při backstage vždy tolik vyschlo v krku? Vždyť jen sedí..nebo ne? Na tom ale přeci nesejde..protože účelem toho článku je ukázat Vám, že i ty nejslavnější a nejznámější až po ty méně známé modelky se rádi baví...stejně jako my "obyčejní" smrtelníci...
 
 

Reklama