Je to jako když křičíš a nikdo tě neslyší..

8. prosince 2011 v 16:42 |  Diary
Pokusím se tu shrnout co prožívám v poslední době.. nejsem na to zrovna hrdá, ale teď si vážně užívám života, nebo co to je...

V předešlém článku jsem už psala o tom že ted docela často hulím, tak nějak zaháním trávou,alkoholem a cigaretami všechnu to prázdnotu co mě v poslední době tak drtí. Hrozně mi chybí někdo kdo by mě měl rád a někdo koho bych mohla mít ráda já. Mám pořád jen samé úlety, ale nic vážnějšího.
Mé víkendy jsou obas opravdu krušné. Pátek i sobotní večer trávím na party nebo aspoň někde s flaškou a kamarády..
A ve všedních den nějaké trable zaháním tou trávou.. ale není to tak že bych si jen tak koupial trávu a zhulila se sama, to rozhodně ne, jen mi vždy ve škole někdo nabídne abych si s nim dala brko a tak si dám.. Vždy když už je takový ten dojezd, když už střízlivým si říkám co bude potom? Co bude až tohle všechno skončí? Že s tím vším musím skončit dokud je ještě čas.. dokud se úplně nezničím. Čímdáltím častejí v poslední době zvracím.. Je mi z odrazu v zrdcadle špatně.
Vidím jen tu holku schovanou za nějakou maskou.. Když se vidím, vůbec mi nepřipadá že to jsem já. Ta co se pořád snaží usmívat, hraje že je většinou nad věcí, ta která nerada přiznává city, ta která se nechce vázat, nechce aby ji zase jako už tolikrát někdo ublížil.. Neříkám že o mě i hezcí kluci nemají zájem, ale já jsem ještě nepotkala toho pravýho se kterým bych byla šťastná. Vlastně asi potkala, ale nechala ho odejít.. Tentokrát jsem si slíbila že už to nepokazím, že to štěstí chytím a už nepustím. Jen kdyby šlo nějaké kolem..


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Annabeth Annabeth | Web | 10. prosince 2011 v 16:46 | Reagovat

Jestli ti tenhle způsob života vyhovuje, tak proč ne, ale chtělo by to, aby ses přestala ničit alespoň tím zvracením :(

2 dianay dianay | Web | 16. prosince 2011 v 20:48 | Reagovat

Mám to tak stejné, tráva, chlast, cigarety. Nemám nikoho kdo by mě měl pořádně rád, nemám ani náladu někoho potat momentálně.
A mrzí mě to. Propadám ještě do větších depresí, než jsi ty, věř mi.
Já mám ještě problémy s váhou do toho všeho.
Tobě držím palce, ať jsi v pořádku a ať nám je konečně líp :*

3 proAna proAna | 26. ledna 2012 v 20:08 | Reagovat

Nevzdávej to,jednou ho potkáš a všechno bude lepší.Držím palce :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama