Prosinec 2011

Je to jako když křičíš a nikdo tě neslyší..

8. prosince 2011 v 16:42 Diary
Pokusím se tu shrnout co prožívám v poslední době.. nejsem na to zrovna hrdá, ale teď si vážně užívám života, nebo co to je...

V předešlém článku jsem už psala o tom že ted docela často hulím, tak nějak zaháním trávou,alkoholem a cigaretami všechnu to prázdnotu co mě v poslední době tak drtí. Hrozně mi chybí někdo kdo by mě měl rád a někdo koho bych mohla mít ráda já. Mám pořád jen samé úlety, ale nic vážnějšího.
Mé víkendy jsou obas opravdu krušné. Pátek i sobotní večer trávím na party nebo aspoň někde s flaškou a kamarády..
A ve všedních den nějaké trable zaháním tou trávou.. ale není to tak že bych si jen tak koupial trávu a zhulila se sama, to rozhodně ne, jen mi vždy ve škole někdo nabídne abych si s nim dala brko a tak si dám.. Vždy když už je takový ten dojezd, když už střízlivým si říkám co bude potom? Co bude až tohle všechno skončí? Že s tím vším musím skončit dokud je ještě čas.. dokud se úplně nezničím. Čímdáltím častejí v poslední době zvracím.. Je mi z odrazu v zrdcadle špatně.
Vidím jen tu holku schovanou za nějakou maskou.. Když se vidím, vůbec mi nepřipadá že to jsem já. Ta co se pořád snaží usmívat, hraje že je většinou nad věcí, ta která nerada přiznává city, ta která se nechce vázat, nechce aby ji zase jako už tolikrát někdo ublížil.. Neříkám že o mě i hezcí kluci nemají zájem, ale já jsem ještě nepotkala toho pravýho se kterým bych byla šťastná. Vlastně asi potkala, ale nechala ho odejít.. Tentokrát jsem si slíbila že už to nepokazím, že to štěstí chytím a už nepustím. Jen kdyby šlo nějaké kolem..Opustíš diamant, proto aby jsi mohl sbírat kameny.

8. prosince 2011 v 16:28 Diary
Je mi ze sebe v poslední době špatně :(
Dost jsem teď zala hulit, takže každej kdo někdy hulil jistě zná ty chutě potom..
Jdu do školy,pak se zhulim (ano klidně ve škole), příjdu domů, nacpu se k prasknutí
a jdu spát.. spím do večera.. pak jsem na FB dám si večeři a jdu spát..
Hrozný.. ještě když to vidim takhle napsaný tak mi to příjde ještě horší..
Ale není to tak uplně každý den a hlavně už to tak nebude !
Vážně toho mám dost..
V pondělí nebo v úterý si dám hladovku a budu
jen pít očistný koktejl, vodu a zelený čaj..
Snad se to podaří.. a hlavně chci zase cvičit ! Hrozně moc..


Tak za něco takového to všechno snad stojí ne?