Červenec 2011

Today..

22. července 2011 v 16:04 Diary
Omlouvám se že teď vůbec nepíšu.. Nemám ted o prázdninách na blog čas ani náladu :( Dnes odlétám... --► Bulharsko.
Asi tam nebude připojení na net.. tak se tu zatím mějte :)) 2.8 se ozvu =P Zatím BYE ;) ♥

Navždy jen sen.

16. července 2011 v 10:52 Diary
Včera mi bylo příšerně.. málem jsem omdlela.. nevím z čeho to může být..
ale už je mi dobře ;)
Zase všichni odjeli a já jsem tu sama.. ještě že příští pátek taky odlítám :D
Váhu,civičení ani hubnutí se teď snažím moc neřešit.. spíš chci jítst zdravě a normálně
se pohybovat.. uvažovala jsem o zrušení blogu.. :(
Ale nevím.. nedala bych to asi..
Jak si užíváte prázdniny?
Brutálně bych šla někam pařit.. :( ale není s kým.. plánovala jsem jet dneska na discotéku do jednoho klubu kam jezdí jen autobus který tě tam odveze v 9 a vrací se zpět až někdy ve 4.. :D Ale jak jsem říkala.. :// není s kým..

PS. : Na powerplate stále pravidelně chodím, jen jsem nedržela tu mléčnou jak jsem plánovala :/

Na moment byli šťastní.

9. července 2011 v 16:12 Diary
Tak jak si užíváte prázdniny a léto?
Konečně je dneska hezky :) Snad už to vydrží.. ;)
Mně se zítra vrací kaamrádka tak jsem ráda že konečně budu mít pořádně co dělat =)
Včera jsem byla na oslavě a dnes jdu zase :D Moc se mi po včerejšku nechce
už pít, ale tak zvládnu to :D
Před chvílí jsem pila kokosové mléko přímo z kokosu ♥
ke svačině.. :D A teď jím tu dužinu, není moc dobrá :D
A navíc z toho nešla vůbec dostat takžeji mám hodně málo..
za chvilku půjdu asi na chviličku běhat a zítra mě čeká zase power plate.. =)
A OD PONDĚLKA ZNOVU MLÉČNÁ DIETA !!!
Přidáte se někdo ? :))

V nejbližší době se vyfotím v plavkách a dám to sem.. ale jen na chvíli..

Dokonalé vnitřní strany stehen.

7. července 2011 v 11:37 | doma.cz |  Cvičení
Dokonalé vnitřní strany stehen: účinné cviky!
cvičení
zdroj: profimedia.cz cvičení
aktualizováno 11.04.2011, 10:47 | 11.04.2011, 00:00 | doma.cz / ina
Gazelí nožky, to chce cviky nejen na stehna, zadeček a lýtka… Tím největším oříškem jsou totiž vnitřní strany stehen - Zpevněte tuto problematickou partii třemi snadnými cviky.
Cvičíte, běháte, poskakujete, ale povolené vnitřní strany se ne a ne vylepšit? Přinášíme vám několik tipů, jak je posílíte a vrátíte tak svým nohám perfektní tvar, ještě než začne sezóna v bikinách. Na tuto problémovou partii se musíte zvláště soustředit, protože při běžném pohybu tyto svaly tolik nenamáháte.

Zde je série cviků, které vám pomůžou dosáhnout kýženého efektu:Stlačování

Ke cviku potřebujete měkčí míč. Sednete se na židli, záda narovnáte a míč vložíte mezi kolena, který mi budete tlačit po tři vteřiny k sobě a uvolníte. Cvik opakujte dvacetkrát.


Hluboké dřepy

Tanečnice a tanečníci mají perfektní nohy, jelikož se v jejich rozcvičce objevuje hned několik skvělých cviků. Stoupněte si ke stolu, nebo sedačce, které se můžete přidržovat oběma rukama.


ČTĚTE TAKÉ:


Vytočte nohy, špičky od sebe, zatháhněte bříško i zadeček a pomalu se snižujte až do hlubokého dřepu a pomalu jděte opět nahoru. Myslete na to, že byste se neměla předklánět, natož hrbit! Opakujte desetkrát.


Kmity

Lehněte si opět na podložku tentokrát na bok, můžete se podepřít o loket, nebo zůstat celým trupem dole. Horní nohu pokrčte do pravé úhlu, budete totiž posilovat tu spodní, kterou zvednete a kmitáte s ní nahoru a dolu ve vzuchu. Stačí jen nepatrné rozmezí třeba deseti až patnácti centimetrů. Duležité je, abyste propnutou nohu během cvičení nepoložily na zem. Zakmitejte dvacetkrát a nohy vystřídejte.

Cviky cvičte hned po sobě v uvedené sérii, která je náročná, ale o to efektivnější. Krátké šaty a kraťásky na sebe pak nenechají dlouho čekat!

5 tipů pro gazelí nožky.

7. července 2011 v 10:50 Cvičení
Sexy nohy: 5 tipů pro gazelí nožky!
cvičení
zdroj: profimedia.cz cvičení
aktualizováno 02.05.2011, 05:18 | 02.05.2011, 00:00 | doma.cz / ina
Sukně se zkracují a vy dozajista s teplejším počasím odhalíte své nožky. Máme pro vás pět tipů, jak je vytvarovat, zhubnout a zkrášlit!
Každá žena touží po krásných pevných nohách, za kterými se otočí nejeden muž! Sexy nohy jsou s blížícím létem nutností. Nastává čas sukní, šorťásků, šatů, rozparků, a proto věnujte svým nohám zvýšenou péči a více času. Investice se vám bohatě vrátí!

Prvním bodem našeho plánu je samozřejmě cvičení, bez toho se neobejdou ani modelky, ani zpěvačky a vy, pokud chcete oslinit krásnými vytvarovanými nohami, začnete s námi. První cvik prozradil trenér Jennifer Lopezové! Latinská diva, která byla letos zvolená nejkrásnější ženou planety časopisem People, si na svém kulaťoučkém pozadí a pevných stehnech zakládá.
Své křivky si pojistila, ale samozřejmě nezahálí a udržuje je pravidelným cvičením. S tím jí pomáhá osobní trenér Gunnar Petreson, který Jenn naučil široké sumo dřepy! "Toto cvičení je skvělé na vnitřní strany stehen a pro celkové držení těla," potvrzuje Gunnar. Zkuste ho také!


Sumo dřepy - zpevní vnitřní strany stehen!

K ruce si vezměte činky, nebo jiné těžké závaží. Uchopte je každou rukou na jednom konci. Rozkročte se asi na dvojnásobnou šíři vašich ramen. Nyní začnete dělat klasické dřepy, ale široké - takže snižte pánev, do jaké nejnižší polohy vám to půjde. Ruce svoji pozici nemění, jsou stále svěšené dolu a drží závaží. U podřepu byste se měla co nejméně předklánět. Záda držte rovná a hlavu vzpřímenou. Cvik opakujte desetkrát ráno a večer.


Pérujte ve výpadech!

Výpady patří mezi ozkoušené cviky. Objevují se v aerobiku, všech rozcvičkách tanečníků i atletů. Princip je jednoduchý. Pokud máte možnost použít stupínek, cvik bude efektivnější, ale výpady můžete cvičet spolehlivě i bez něj. Důležité je držet tělo rovně a pánví pérovat nahoru dolu. Posilujete svaly obou nohou. Proto si počítejte, abyste jim vyměřila oběma stejně. Začnete na dvaceti.

Zanožujte - čeká vás krásný zadeček a spodní strany stehen

Při tomto cviku opět zapojíte obě nožky. Aby ani jedna nelelkovala, stojící nohu pokrčte a nechte zatnutou. Rukama se opřete o stůl, nebo sedačku a druhou nohu mírně pokrčte a hmitejte dozadu. Zpevníte tak zadeček a celou zadní stranu stehen, která bývá často opomíjená!

Perfektní lýtka - co vám nesmí v koupelně chybět

Cviky jsou jedna věc, pomoct si k perfektním a okouzlujícím nohám můžete i kosmetickými přípravky a masážemi! Nezapomeňte na peeling, kterým z nohou odstraníte suché šupinky matné kůže. Obnovená kůže se rozzáří po aplikaci hydratačního krému.


ČTĚTE TAKÉ:Hydratujte, hydratujte a hydratujte! Odhalené nožky jsou neustále vystavovány sluníčku a větru, které je vysušují, proto pro hladké a lesklé sexy lýtka, je promazávejte, jak jen to nejčastěji jde. Noste krém ve vaší kabelce, a tak jako jste si zvykla občas promazat ruce, nezapomínejte ani své nožky, rozdíl bude znát na první pohled!

Zlepšováky a tajné triky

Pro krásná stehna využijte i široké nabídky krémů a emulzí proti celulitidě. Cviky by ji měli účinně odbourat, ale přece svému cíli jděte naproti. Proti celulitidě bojujte i řádným pitným režimem! Celulitidu můžete pomoci odbourat i vlastnoruční masáží, ať už ve sprše, nebo při nanášení krému. S prokrvením kůže pomůže i studená voda - proto se začněte otužovat a studenou sprchu namiřte minimálně na svá stehna!
Nožky samozřejmě vypadají vždycky lépe při lehkém opálení, proto je vystavte občas sluníčku. Jestliže nemáte kdy, nemusíte věšet hlavu - vyberte si šetrný samoopalovací krém, jehož tón nejdřív otestujte na nepatrném kousku kůže. Opálené nožky působí hubenější!

Přežijí jen ti slabší.

6. července 2011 v 11:45 Diary
JUhů :D
Tak konečně to počasí vypadá trochu jako léto, trochu jako prázdniny..
Na dnešek mám v plánu se opalovat,opalovat,opalovat a možná vlézt do bazenu ;)
Brzy by se mi měla vrátit kamarádka od moře,
tak jenom doufám že se mě nebude snažit vytáhnou na koupaliště :-//
ještě se na to fakt necítím..


Za cca 15 dní odjíždím s rodičema na dovolenou ana 11 dní do Bulharska a víte co ? Těším se ! Nemůžu se dočkat ! Mluju moře, celkově zbožňuju zahraničí.. ♥ ♥ ♥
V pondělí váha ukazovala 59,6 teď se budu fakt hodně snažit a snad ukáže míň.. potřebuji do konce prázdnin fakt zhubnout, protože na podzim je největší modelingová a hostesingová sezona a já chci,budu a potřebuju fakt pořád makat !!!! ;) ♥

XOXO

3. července 2011 v 23:30
Zítra se zvážím.. Jsem na to zvědavá.. Dost na hubnutí kašlu, ale ode dneška začnu chodit pravidelně 3x týdně (pokud budu doma) na power plate ;)
Achjo.. Vůbec mi nepříjde že jsou už prázdniny :( Dost s nima mrhám a to jsem si řekla jak si je užiju :( Nikdo pořádně není doma atd. navíc to počasí.. :((
asi za 20 djní jedu k moři :) Už se těším :) Dneska jsem si koupila nové plavky,dvoje kraťasy a luxusní šaty :D Těším se až to tam budu nosit a celkově až bude počasí na to abych si to vzala..
Nechápu to, ale kdžy jsem se na sebe tak koukala doma v těch plavkách tak mé břicho mi přišlo celkem v pohodě.. Až na ty nohy.. stehna jsou hrozný.. Mám Levé stehnou o hodně větší než pravé.. Takovou bouli tam mám, ale je to tuk :( Nevím co s tím mám dělat. Jdu se koukat na Snídani u Tiffanyho a pak možná ještě nějaký jiný film.. uvidííme :)**