Pomocník při hubnutí - Psyllium

4. dubna 2010 v 10:57 | mynewbestfriendana.blog.cz |  Tipy&Triky

Vláknina Psyllium

(Jitrocel indický - Plantago ovata) je rostlina s nenápadnými květy a krátkými listy porostlými jemným chmýřím. Vyskytuje se hlavně v Indii, ale také v Iráku, Pakistánu a Austrálii.

Nejvyšší dostupná kvalita!


K léčení se využívá hlavně osemení (vyčištěné obaly semen - Plantago ovata husk), která jsou nejbohatší na rozpustnou vlákninu.

Nejvyšší dostupná kvalita! Doplněk stravy.
Psyllium (Jitrocel indický - Plantago ovata) je rostlina s nenápadnými květy a krátkými listy porostlými jemným chmýřím. Vyskytuje se hlavně v Indii, ale také v Iráku, Pakistánu a Austrálii.
K léčení se využívá hlavně osemení (vyčištěné obaly semen - Plantago ovata husk), která jsou nejbohatší na rozpustnou vlákninu.
Psyllium - nejkvalitnější surovina pochází z Indie. Z této oblasti ho dováží firma Dr. POPOV v nejvyšší dostupné kvalitě. Každá šarže Psyllia je v ČR pečlivě testována v akreditované laboratoři po stránce kvality a mikrobiologie. Firma Dr. POPOV je také prvním úspěšným českým vývozcem Psyllia do Evropské Unie.

Upozornění:

Vzhledem k tomu, že se na trhu objevuje více druhů Psyllia z různých oblastí a rozdílných kvalit, můžeme níže uvedené účinky garantovat pouze u Psyllia značky Dr. Popov.
Psyllium horší kvality může vyvolávat alergickou reakci.
Psyllium - stoprocentně přírodní, nenávyková rozpustná vláknina, vzniklá vyčištěním semen obalů Jitrocele indického. Neobsahuje barviva, konzervační látky ani chemické přísady. V indické ajurvédě (tradiční indické medicině) se užívá přes 2 tisíce let. Psyllium dokáže již po několika dnech užívání navodit správnou hustotu stolice a není návykové. V trávicím traktu zvětšuje až 40 x svůj objem. Vzniklý gel pohlcuje nadbytečnou tekutinu a prostým bobtnáním - mechanickou silou jako píst - odsouvá z trávicího traktu škodlivé splodiny. Potenciální škodlivé (jedovaté a rakovinotvorné) látky jsou ve střevech gelem absorbovány a snižuje se tak jejich kontakt se sliznicemi žaludku a střev. Nabobtnáním Psyllia vzniká pocit "falešného zasycení" a zmenšuje se touha po jídle, což je důležité při snižování nadváhy.
Každodenní zdravá stolice je základem čistoty organizmu a u všech bez výjimky důležitým kritériem pevného zdraví. Správná stolice je nepáchnoucí, světlejší, hustá a má konzistenci jílu. V případech, kdy stolice tato kritéria nesplňuje, je vždy na místě užití Psyllia.
Více informací o Psylliu na www.psyllium.cz.

MOJE ZKUŠENOST:Tak tohle je fakt dobrá věc...Tedy jak se to vezme.. Na chut je to ta nejodpornější věc co sem kdy měla v puse ale jinak to je parádní,hodně to zaplní žaludek a je obecně známá věc,že vláknina je zdravá,dobrá a pomáhá při redukci váhy..Hezky vás to pročistí a navíc zaplní..co víc si přát? Jestli vám bude na chut taky tak odporná jako mě,není problém dát jí misto do vody,do džusu,jogurtu..ted me napadlo jaký by to bylo v mlíku?To brzo zkusim. Jinak se prodávají i s ovocnými příchutěmi-ty ale nedoporučuju,sice není cejtit ta odporná houbová chut ale zato si pochutnáte na nesnesitelně sladkým,chemickým a umělím čímsi,co určitě není tak zdravý jako Psyllium bez příchuti.Tak šupejte do lékárny nebo klikněte na nějakej e-shop a kupujte Doporučuji...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama